קורס אפייה

.
קורס אפייה
בית הספר לקונדיטוריה פירוליטה, מזמין אתכם לקורס אפייה יוצא דופן – קורס מישלן פרו. זהו קורס הפותח בפניכם את הדלת אל תוך עולם האפייה. לא סתם עוד קורס, אלא קורס אפייה וקונדיטוריה אשר ילמד אתכם הכל – מהדברים הבסיסיים ביותר, ועד המתקדמים. הקורס מתאים למתחילים וחסרי ניסיון, וגם לאלו הרוצים לשפר את המיומנויות או שואפים להתמקצע וליצור לעצמם מקור הכנסה המבוסס על אהבתם לאפייה. אז מה לומדים בקורס אפייה, למה דווקא קורס אפייה דיגיטלי ומה מיוחד בקורס של פירוליטה? בואו נדבר על כל מה שצריך לדעת על הקורס.  

קורס אפייה למתחילים

קורס האפייה שבנינו עבורכם מתאים למתחילים, אך שלא תטעו – זהו קורס מקיף הכולל הכל, והוא נוגע בכל תחומי האפייה והקונדיטוריה. הוא מתאים למתחילים וחסרי ניסיון מכיוון שהוא מתחיל מהמושגים הבסיסים ביותר, ואינו מדלג על שום שלב. אך גם מי שיודע דבר או שניים על אפייה, ורוצה להעשיר ולהעמיק את הידע, ימצא מענה בקורס. בשורה התחתונה זהו קורס שנועד להפוך אתכם לאופים מומחים. כאשר תסיימו את את הקורס, לא רק שתדעו את הסודות מאחורי כל עוגה, אלא גם תוכלו לפתוח קונדיטוריה משלכם. וזו ההזדמנות לספר לכם כי זהו הרבה יותר מקורס אפייה. אחד הדברים המייחדים את הקורס של פירוליטה הוא הפרק העסקי. כלומר לצד לימודי האפייה, ישנו גם פרק העוסק בהיבטים העסקיים. זהו פרק המעניק לכם את כל הכלים לפתיחה וניהול עסק בתחום האפייה. במסגרת הקורס תלמדו כל מה שצריך על קונדיטוריה ואפייה. מדובר בעולם עשיר של חומרי גלם,ציוד וטכניקות שונות. והקורס המחולק לפרקים ילמד אתכם את הכל, שלב אחר שלב. קורס אפייה שם דגש גדול על עבודה עם שמרים. במשך 15 שיעורים נלמד הכל על עבודה עם שמרים, וכיצד הם מתנהגים בתנאים שונים. בפרקים אלו נכין מאפי שמרים שונים הכוללים חלות קלועות, עוגות שמרים ועוד. וכמובן לא נשכח את אפיית הלחמים. בקורס תלמדו כיצד לאפות לחמים מסוגים שונים, טעימים וגם בריאים. נעסוק בכל סוגי הלחמים המוכרים, לרבות לחם מחמצת, לכם כוסמין, ג‘בטה, לחם זיתים ועוד. כמו כן ישנו פרק העוסק במאפי בוקר, בו נלמד הכל על בצקים כרוכים ובצק עלים, ובו נעסוק בהכנת מאפים מגולגלים ומקופלים כמו קרואסונים, בריוש פיטיבייה ועוד. וכמובן שגם עוד נושאים נוספים מתחום האפייה והקונדיטוריה הכוללים קינוחי ביסטרו, עוגות בחושות, עוגות גבינה, בצק פריך, בצק רבוך, עבודה עם פקטין ועוד.  

קורס אפייה דיגיטלי – הפרק העסקי

ולאחר שנהפוך אתכם לאופים מקצועיים, השולטים היטב בכל אומנות האפייה והקונדיטוריה, ומכירים את כל הסודות המקצועיים, נעבור לפרק העסקי. קונדיטוריה ואפייה הם תחומים בעלי פוטנציאל רב, וזהו יכול להיות עסק מכניס. ישנם רבים אשר לקחו את תחביב האפייה והקונדיטוריה, ובנו עסק מכניס לדברי מאפה ועוגות. אם אין לכם רקע בתחום העסקי, הקמת עסק עשויה להיראות מסובכת. מהיכן מתחילים, איך מתנהלים מול הרשויות ואיך משווקים? אלו הן בדיוק השאלות שעליהן נהנה, ועוד הרבה מעבר. אמנם הקמה וניהול של עסק הם תחומי ידע שונים, אבל מצאנו לנכון להכניס אותם אל תוך קורס האפייה שלנו. כך שבעצם אתם מקבלים שני קורסים יחדיו, וזה חוסך מאלו המעוניינים לפתוח עסק לחפש אחר קורסים נוספים לניהול עסקים. הקורס מבוסס על ניסיון של שפים וקונדיטורים, אלו שהלכו לבדם ופתחו עסקים, ולפעמים גם עשו טעויות על הדרך. על סמך ניסיונם בנינו תכנית לימודים המעניקה את כל הכלים לפתיחת עסק בתחום הקונדיטוריה והאפייה. ריכזנו את כל הנושאים החשובים יחדיו וצירפנו טיפים המבוססים על הניסיון העשיר של השפים שלנו. הפרק העסקי של קורס אפייה אונליין כולל את כל ההיבטים של הקמת העסק, לרבות: הכנת התכנית השיווקית, מיתוג העסק, רכישת הציוד, תפעול שוטף, התנהלות מול רשויות המס, הכנת סדנאות אפייה ועוד. ואפילו כללנו פרק על צילום מזון, דבר חשוב מאוד בימינו, כאשר צילום מוצרי המאפה חשוב לצורך השיווק.  

קורס אפייה אונליין – הצורה הנוחה ביותר ללימודים

בעבר התרגלנו כי לימודי אפייה נעשו מול מורה, כאשר כל אחד מהתלמידים זוכה להתנסות מעשית. וזה נראה כדרך הטובה ביותר, למרות שבפועל תלמידים רבים הרגישו חסרי ביטחון כאשר הקורס הסתיים והיה עליהם להתמודד לבד עם האתגרים. קורס אפייה און ליין לא לוקח מכם את ההתנסות המעשית, בדיוק להפך. עדיין יש לכם מורה שמסביר ונותן טיפים, ואם לא הבנתם או לא שמעתם, תמיד ניתן לראות שוב. ואת הסרטים שלנו צילמנו מזוויות שונות, על מנת להראות לכם כיצד הדברים צריכים להיות. השקענו הרבה בהפקה מקצועית וסרטים באיכות הגבוהה ביותר. אתם יכולים להתנסות מהנוחות של ביתכם, ללא מגבלות הזמן וחומרי הגלם של בית הספר. אתם יכולים לנסות שוב ושוב, לצפות שוב בחומר הלימודים או להיעזר בחומר הכתוב. ואם יש לכם עוד שאלות, תוכלו לשאול אותן במסגרת הקהילה התומכת שאנו מעמידים לרשותכם. כך באמת תוכלו להתמודד עם האתגרים לבדכם, ולא לחוות את חוסר הביטחון בסוף הקורס. תמיד יהיה לכם את מי לשאול, ותמיד יעמדו לרשותכם משאבי הקורס הכוללים את סיכומי השיעורים והמתכונים. אפילו דאגנו לכם לקופונים לרכישת ציוד וחומרים בחנויות הנבחרות.  

קורסים מקצועיים און ליין – הצורה הנוחה ביותר ללמוד

קורס אפייה דיגיטלי מעניק לכם את הצורה הנוחה ביותר ללימודים. אתם מקבלים את כל משאבי הלימוד, ויכולים ללמוד בקצב האישי שלכם. אינכם צריכים לצאת מביתכם ולבזבז זמן על נסיעות. זהו הפתרון עבור אלו הנאלצים לתמרן בין עבודה ללימודים, וכמו גם אלו שיש להם זמן פנוי לרוץ ולהתקדם בחומר במהירות. בכל עת עומדים לרשותכם משאבי הקורס ואלו כוללים:
  • סיכומי קורסים וטיפים נוספים.
  • 14 חוברות מתכונים בהן תמצאו מתכונים לכל הפרקים בקורס.
  • שיעורים מצולמים באיכות הגבוהה ביותר, וניתן לחזור ולצפות בהם בכל עת (גם לאחר גמר הקורס).
  • קהילה מקוונת לשאלות והתייעצות עם מרצי הקורס והקולגות. כאן תוכלו לשאול כל שאלה.
ויש גם בונוסים נוספים הכוללים מדריך על כל הכלים הדרושים לצורך הקמת קונדיטוריה, וגם קופונים לחנויות המוכרות ציוד וחומרי אפייה.  

פירוליטה – בית ספר לקונדיטוריה

קורס אפייה, מדוע דווקא בפירוליטה? חולם לפתוח מאפיית לחמים בעבודת יד?  מעוניינת להקים קונדיטוריה עם עוגות וקינוחים יצירתיים מהסוג שכולם ידברו עליהם? הכל מתחיל בלימודי אפייה וקונדיטוריה. פירוליטה מציעים לכם את הקורס המקיף ביותר שיש, מידי המדריכים הטובים ביותר – קורס מישלין PRO. השקענו לא מעט בפיתוח והפקת הקורס, והתוצאות והביקורות מדברות בעד עצמן. הקורס הורכב על ידי צוות הכולל שפים קונדיטורים מובילים, וגם אנשי מקצוע המופקדים על התחום העסקי. כך יצרנו קורס העונה על כל הצרכים של מי ששואף להצליח בתחום הקונדיטוריה והאפייה. הקורס של פירוליטה מתאים לכל מי שחולם לפתוח קונדיטוריה כעסק ביתי, כמו גם מי שחולם בגדול. אנו נעניק לכם את כל הכלים, לא רק לאפות אלא גם למכור ולשווק. אנו מאפשרים לבוגרים שלנו להתמקצע בכל ההיבטים של הקונדיטוריה והאפייה. קורס אפייה און ליין של פירוליטה מעניק לכם תעודת הסמכה המוכרת על ידי איגוד השפים הישראלי והעולמי.
קורס אפייה